Житлові спори — це різні непорозуміння, що виникають в процесі розв'язання житлових питань.

Такі суперечки можуть бути пов'язані зі вступом у спадщину, примусовим виселенням з житлової площі, переселенням з будинків, які підлягають до зносу, усуненням юридичних перешкод, що виникають на шляху отримання права користуватися нерухомим майном і багатьма іншими складними ситуаціями.

Істотно ускладнює проблему той факт, що житлові спори найчастіше є наслідком конфліктів між батьками та дітьми, друзями та колишнім подружжям, братами й сестрами. Звичайно бувають і такі ситуації як, наприклад, знесення багатоквартирного будинку, що не сварять, а навпаки згуртовують людей, але й для їх благополучного вирішення необхідна допомога хорошого адвоката.

Адвокат з житлових питань — це фахівець, в чию сферу професійної компетенції входить врегулювання конфліктів і непорозумінь, що виникли в процесі досудової підготовки або судових розглядів на житлову тематику.

Говорецький Геннадій Болеславович — досвідчений юрист, справжній професіонал своєї справи, який допоможе Вам розібратися в суті проблем, правильно скласти позовну заяву, захистити Ваші права в суді та розповість про тонкощі житлового законодавства, надавши Вам для аналізу і розгляду найкращі варіанти виходу з ситуації.

+380(67)941-41-11