Говорецький Геннадій Болеславович  досвідчений адвокат по розділу майна у разі розлучення (розірвання шлюбу).

Розлучення сімейної пари, особливо котра прожила разом чимало часу, це не тільки довге оформлення різних довідок і документів, не тільки психологічна травма для самого подружжя та їх дітей. Дуже часто це ще й тривала, виснажлива судова тяжба, об'єктом якої є розділ майна при розлученні (розірвання шлюбу). Будь-які майнові конфлікти, які подружжя не може вирішити самостійно, повинні вирішуватися в судовому порядку.

Щоб уникнути безліч проблем, непорозумінь та інших незручностей, при оформленні розлучення зверніться до кваліфікованого адвоката. Він допоможе грамотно провести розірвання шлюбу та поділ майна, розповість, які документи необхідно скласти та що ще потрібно зробити для того, щоб процедура розлучення була здійснена максимально швидко з урахуванням майнових інтересів і прав обох сторін.

Якщо ви цінуєте свій час і не хочете стати заручниками неприємних ситуацій, які можуть зачіпати всі сторони процесу розлучення, включаючи й майнову, сімейний адвокат Говорецький Геннадій Болеславович допоможе вам з оформленням всіх необхідних документів, представить і захистить ваші інтереси на судовому засіданні.


Якщо Вам потрібна професійна допомога адвоката у Хмельницькому який допоможе вирішити такі питання як:

  • Поділ спільно нажитого майна. Виділення частки майна в натурі
  • Стягнення аліментів, зміна розміру аліментів
  • Позбавлення батьківських прав
  • Оспорювання батьківства

    Звертайтесь за телефоном 

    +380(67)941-41-11