Специфіка відносин з державними органами в Україні породжує необхідність контролю процесу виконавчого провадження, оскільки навіть виграна справа далеко не завжди гарантує відшкодування завданих збитків, отримання компенсації в повному обсязі, відновлення порушених прав та законних інтересів.

Виходячи з цього, роль юриста, який брав участь в судовому процесі, не вичерпується його виграшем, якщо органи виконавчої служби не в змозі виконати розпорядження суду або демонструють недбалість, що не рідкість в нашій правовій системі. І тоді завданням адвоката стає вибір оптимальної стратегії поведінки, що забезпечує захист прав клієнта: починаючи з відстрочення та розстрочення виконання судових рішень, і закінчуючи оскарженням дій (бездіяльності) державного виконавця.

Однак, для досягнення позитивного результату потрібно досконало розуміти процес виконавчого провадження, включаючи порядок подачі виконавчих документів та терміни їх виконання (в тому числі порядок дій, якщо дані терміни з яких-небудь причин пропущені). Також не обійтися без реальної оцінки перспектив виконавчого провадження, що в змозі зробити тільки фахівець.

Тому адвокат Говорецький Геннадій Болеславович у Хмельницькому, як професіонал своєї справи, забезпечить здійснення виконавчого провадження згідно з усіма приписами процесуального права.

 

Звертайтесь за телефоном 

+380(67)941-41-11