Говорецький Геннадій Болеславович — професійний адвокат у місті Хмельницький, що має значний досвід з ведення справ про визнання недійсними угод різної категорії.

Проблема визнання угод недійсними завжди була і залишається однією з найбільш затребуваною в юридичній практиці. Найчастіше громадяни звертаються до професійного юриста з метою допомогти оскаржити заповіт померлого родича або договір купівлі-продажу майна, або з приводу визнання недійсними угод, укладених шляхом обману.

Угода, наприклад, може бути анульована судом у разі, коли особа її здійснювало, на момент підписання документів не усвідомлювала свої дії або не мало можливості керувати ними. З іншими підставами для визнання угоди недійсною Ви можете ознайомитися тут.

Обставинами, що впливають на свободу волі та свободу дій, можуть вважатися травми, стрес і больовий шок, нервові розлади, наркотична або алкогольне сп'яніння і т.д.

У випадках, коли незаконна угода вже почала виконуватися, винна сторона повинна відшкодувати другій особі заподіяну шкоду.

Тим, хто, не маючи професійної юридичної освіти та відповідного досвіду, бажає гарантовано виграти позов про визнання угоди недійсною, навряд чи має сенс розраховувати тільки на власні знання. Тому набагато краще доручити розв'язання питань, пов'язаних з судовими розглядами, фахівцеві своєї справи — високопрофесійному адвокату.

Адвокат Говорецький Геннадій Болеславович у Хмельницькому надає кваліфіковану допомогу у розв'язання юридичних питань різного роду, в тому числі тих, які зачіпають тему визнання угод і договорів повністю або частково недійсними.

Якщо Вам потрібна професійна допомога адвоката у Хмельницькому який допоможе розв'язувати такі питання як:

  • Відшкодування матеріальної та моральної шкоди
  • Спори з банками. Стягнення заборгованості
  • Протидія колекторам.
  • Земельні спори.
  • Спори з приводу житла (заселення/виселення)


    Звертайтесь за телефоном

    +380(67)941-41-11